Naruto-rpg
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto-rpg

Intra in lumea naruto!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Hinata Hyuga

In jos 
AutorMesaj
Hinata Hyuga
ANBU
ANBU
Hinata Hyuga


Mesaje : 350
Data de înscriere : 18/02/2008
Localizare : Somewhere in Land of Fire

Hinata Hyuga Empty
MesajSubiect: Hinata Hyuga   Hinata Hyuga EmptyVin Feb 29, 2008 10:19 pm

Desi lumea ma crede o fata obisnuita eu defapt nu sunt...sunt doar un pion in jocul vietii,se spune ca pionii isi apara regii,dar eu nu fac acest lucru.Sunt doar o fata timida sortita esecului...toti ceilalti din jurul meu sunt luptatori si mereu reusesc,dar eu...stau si ii privesc si realizez ca nu are rost sa traiesc...nu are rost sa fiu un ninja al satului ascuns intre frunze...dar totusi ceva s-a schimbat..de cand l-am cunoscut pe Naruto Uzumaki am realizat ca viata unui ninja este de a-si apara onoarea si satul si ca nu trebuie sa renunt niciodata...,dar...tot nu m-am schimbat...am ramas aceeasi veriga slaba pentru toti...toti spun...:"Uite o au pe Hinata,deci este usor sa ii invingem"...Pana la urma m-am hotarat ca nu mai am de gand sa mia fiu veriga slaba....ca din cauza mea sa piarda toti....
Sus In jos
Hinata Hyuga
ANBU
ANBU
Hinata Hyuga


Mesaje : 350
Data de înscriere : 18/02/2008
Localizare : Somewhere in Land of Fire

Hinata Hyuga Empty
MesajSubiect: Re: Hinata Hyuga   Hinata Hyuga EmptyVin Mar 07, 2008 10:09 pm

Draga jurnal,

Astazi a fost o zi extrem de ciudata....m-am trezit dintr-un vis infricosator cum ca toata lumea ma uraste si chestii dinastea...dar totul a trecut datorita lui Naruto si TenTen...apoi...m-am dus sa mananc ramen cu cei doi...si am devenit foarte ganditoare....ma gandeam..de ce...sunt atat de timida cand sunt langa Naruto...a aflat de sentimentele mele ptr el...dar e indiferent...apoi...TenTen ma tot intreaba ca de se sunt asa cand sunt langa Naruto...Pur si simplu nus tiu ce sa mai fac....
Cam atat ptr azi...

Cu drag,Hinata Hyuuga

--->Continuare Hinata's House
Sus In jos
 
Hinata Hyuga
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hinata Hyuga
» Hinata Hyuga
» Naruto x Hinata
» Hinata's House
» Hinata, Shino, Kiba

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto-rpg :: Alte zone...in afara Satului Konoha :: Jurnal-
Mergi direct la: